Деканам медуніверситету в Одесі в СМС заборонили приходити на наукову раду

31.08.2018 11:05

«Контролюйте, щоб ніхто з Вашого факультету (кафедри) не вигадав йти на псевдо збори трудового колективу». СМС такого змісту зранку отримали декани Одеського медичного університету.

У виші на 10 годину заплановані збори наукової ради, на яких трудовий колектив має право обрати виконувача обов’язків ректора до моменту виборів.

В СМСках автори називають зібрання «псевдозборами», попереджають, що все записується і нібито Валерій Запорожан підставляє людей під статтю.

Додамо, що наприкінці липня Печерський районний суд Києва заборонив Міністерству охорони здоров’я України оголошувати конкурс на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету. Про це стало відомо юристам «СтопКору» з ухвали суду.

«Печерський суд столиці розглянув позов про визнання звільнення ректора ОНМедУ Валерія Запорожана незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за вимушений прогул.

У результаті розгляду справи суд заборонив Міністерству охорони здоров’я України вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення конкурсу на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету та проводити конкурс на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету.

Національний медичний університет в Одесі опинився під прицілом рейдерів. Виш спочатку «трусили» постійні перевірки з МОЗу, потім будівлю навчального закладу штурмом узяли так звані тітушки під керівництвом народного депутата Сергія Мельничука.

Ректор медуніверситету Валерій Запорожан перебував на лікуванні у стаціонарі, його кабінет захопили молодики, а обов’язки ректора вишу до призначення очільника навчального закладу виконує Костянтин Аймедов.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини