“Дефолт – це повна дестабілізація всього життя країни” – Юлія Тимошенко

27.05.2019 14:35

Дефолт – це повна дестабілізація всього життя країни. І це економічний занепад, який буде тривати роками. І тому я просила би, щоб ніхто так легко і так невимушено, так безвідповідально не розглядав питання дефолту, - написала на власній сторінці у мережі Фейсбук Юлія Тимошенко.

"Сьогодні всі жваво обговорюють тему дефолту.

Я можу не погоджуватися з фінансовою політикою, яку вів уряд, і питатися, навіщо було брати такі дорогі борги, які зараз має виплачувати Україна, — але ми маємо збалансований бюджет, який передбачає всі необхідні виплати. Тому передумов для дефолту не існує.

Дефолт – це повна дестабілізація всього життя країни. І це економічний занепад, який буде тривати роками. І тому я просила би, щоб ніхто так легко і так невимушено, так безвідповідально не розглядав питання дефолту.

Ні в якому випадку, ні за яких обставин не можна допустити, щоб Україна пішла в дефолт.

Мені здається, за всіма цими політичними баталіями, за всіма цими інтригами і, в тому числі, боротьбою за крісла, всі сьогодні забули про країну та людей. Але я буду постійно нагадувати", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цими вихідними в своєму інтерв'ю для видання Financial Times оголосити дефолт закликав Володимиоа Зеленського його бізнес-партнер, олігарх Ігор Коломойський.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини