Дефіцит бюджету за перше півріччя склав 10 мільярдів гривень

30.07.2018 14:48

За перше півріччя поточного року дефіцит держбюджету склав майже 10 млрд грн.  Тим часом у 2017 році у зазначений період держбюджет був зведений з чималим профіцитом. 

Новину повідомляє "Преса України".

Сьогодні, 30 липня, стало відомо, що за підсумками січня-червня дефіцит держбюджету склав цілих 9,78 млрд грн. Про це розповіли у Державній казначейській службі.

Також відомо, що у минулому році за вказаний період держбюджет мав профіцит 29,04 млрд гривень. У відомстві також нагадали, що загальний фонд держбюджету за 6 місяців поточного року зведений з дефіцитом 12,98 млрд гривень. У 2017 році дефіцит загального фонду держбюджету був рівний 1,7 млрд гривень.

У Державній казначейській службі нагадали, що у червні держбюджет був зведений з дефіцитом 0,6 млрд грн. Тим часом у перший місяць літа загальний фонд держбюджету був зведений з профіцитом у 1,2 млрд грн.

Зауважимо, весною державний борг України продовжив тенденцію до росту. Сума, яку Києву доведеться віддавати зовнішнім кредиторам, зросла на 50 млн доларів всього за місяць.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини