Де насправді живе нардеп Денисенко? – “СтопКор” розшукував політика у Дніпрі

10.08.2018 14:00

Народний депутат Андрій Денисенко не проживає за місцем фактичної реєстрації. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції», які приїхали у гості до політика для вручення громадської підозри за замах на привласнення комунального майна у центрі Дніпра. 

«Ми приїхали за офіційною адресою проживання народного депутата Андрія Денисенка, щоб вручити йому громадську підозру. Однак, як з’ясувалось, у квартирі, яка вказана у декларації політика як основне житло, він не мешкає, двері ніхто не відчинив, сусіди підтвердили, що політик тут не живе. Тому ми залишили підозру на дверях. Також нам вдалось з’ясувати, що насправді Денисенко живе у квартирі в центрі міста, при цьому апартаменти в декларацію внести забув. Ми плануємо перевірити, що ще зі свого майна народний обранець не задекларував, які статки приховує від громадськості та де, зрештою, сам переховується від журналістів і громадських активістів», – зазначили у «Стоп корупції».

Додамо, що активісти ГО «Стоп корупції» спільно з ГО «Народне правосуддя», ГО «Стоп нелегал», ГО «Право на допомогу» підготували та привезли у Дніпро  громадську підозру народному депутату Андрію Денисенку. Йому інкримінують зловживання службовим становищем та спробу заволодіти комунальним майном у Дніпрі. Ідеться про нерухомість та землю Парку ракет у центрі міста.

За словами активістів, громадська підозра є формою привернення уваги силовиків, адже у ГПУ, НАБУ, СБУ та ряді інших організацій до цього часу відмовчуються та залишаються бездіяльними щодо даної ситуації.

Детально про усі схеми народного депутата із комунальним майном у Дніпрі дивіться уже цієї неділі у новому випуску «СтопКору».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини