ДБР розслідуватиме скандальне будівництво Поліщука на Подолі

20.03.2020 12:57

19 березня стало відомо, що Державне бюро розслідувань почало займатися незаконною забудовою у столиці, зокрема ЖК «Іллінський», а також службовою недбалістюі представників ДАБІ.

 

ЖК "Іллінський"
Фото із відкритих джерел

 

ГО «Стоп корупції» вже давно моніторить цю тему. Зокрема тим, що столичний забудовник Поліщук нехтує усіма законами заради власного зиску. Активісти проводили численні акції та зверталися до компетентних органів.

Утім недавно стало відомо, що ДБР все-таки почали досудове розслідування в рамках кримінального провадження, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України, а саме «Службова недбалість». Про це повідомив активіст Володимир Циганов, якого ДБР викликало як свідка.

«Під час досудового розслідування, було встановлено, що службовці Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Києві не сумлінно виконують свої обов'язки. Вони безпідставно погодили дозвільні документи про початок будівельних робіт та готовності до експлуатації об'єктів будівництва на території м. Києва, які не відповідали вимогам земельного законодавства, діючих державно-будівельних норм та вимогам містобудівного законодавства», – констатується у повідомленні ДБР.

 

Фото: "СтопКор"

 

Ідеться про те, у довідці-дозволі, яку видали «СоюзКонтракт Інвестмент», підробили підпис заступника директора ІА НАНУ Іванківа Г.Ю. Утім працівники ДАБІ вирішили не перевіряти документи та видали дозвіл на будівництво. Коли активісти спробували поспілкуватися із паном Поліщуком, до них вибігли «тітушки». Вони побили активістів, облили їх зеленкою та зіпсували техніку.

 

Фото: скріншот

 

Наразі видано припис про зупинення будівельних робіт на об’єктах згаданих забудовників. За розвитком ситуації слідкуйте на «СтопКорі».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини