ДБР провело понад 20 обшуків у податковій службі

29.05.2020 00:42

Правоохоронці провели понад 20 обшуків у службових приміщеннях Державної податкової служби України в місті Києві, Львівській та Донецькій областях.

Про це повідомляє пресслужба ДБР, передає "112.ua".

"Державним бюро розслідувань в рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за заявою ексміністра фінансів Ігоря Уманського, під процесуальним керівництвом прокурорів Офісу Генерального прокурора і спільно з ГУ внутрішньої безпеки ДФС України, проведено більше 20 обшуків у службових приміщеннях Державної податкової служби України в місті Києві, Львівській та Донецькій областях", — йдеться в повідомленні.

За наявною інформацією, посадові особи центрального апарату та регіональних органів Державної податкової служби України, зловживаючи службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди, сприяли протиправному формуванню податку на додану вартість. Таким чином, податківці сприяли функціонуванню "конвертаційно-транзитних" груп суб'єктів господарювання та обходу ними систем автоматизованого моніторингу оцінки ступеня ризику і, як наслідок, ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, повідомили в ДБР.

За попередніми підтвердженими підрахунками, сума збитків завданих державному бюджету в досліджуваних епізодах, становить понад 45 млн гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X