“ДБР, Прокуратура, СБУ, МВС – всі отримали набагато більше ніж минулого року”, – Бочкала про бюджет 2021

19.09.2020 15:49

18 вересня 2020 року в ефірі телеканалу "Інтер" пройшов черговий випуск політичного ток-шоу «Мир та війна». Тема програми – бюджет на 2021 рік. Більшість українців хвилюються, яким буде наступний рік, через дуже скорочений бюджет. Заслужений журналіст України Роман Бочкала разом із Олексієм Фадєєвим шукали відповіді на наболілі питання.

Roman Bochkala
Роман Бочкала

В 2021 році влада обіцяє збільшити зарплату до 6500 гривень, на третину виростуть оклади медиків. Заплатять за це в першу чергу підприємці. Уряд планує значно збільшити збори податків. Долар матимемо по 29. З ним підуть вгору і ціни. Наступного року, тим, хто не може сплатити комуналку, заклали усього 36 млрд. гривень, майже вдвічі менше ніж у 2018.

Бюджет 2021 – в першу чергу бюджет силовиків. Міністерство внутрішніх справ отримає 100 млрд. грн. Значно зростуть видатки на СБУ і прокуратуру. На боротьбу з коронавірусом дали лише 2 млрд. гривень на вакцину. Урізали бюджет військовиків. У 2021 році Україна знову житиме за чужий рахунок. Дефіцит, як завжди покриватимуть за рахунок МВФ та банків, у яких будуть позичати гроші і на соціалку, і на попередні борги. Усього у 2021 влада планує позичити 702 млрд. – це 20 тисяч з кишені кожного українця.

"ДБР, Прокуратура, СБУ, МВС – всі отримали набагато більше ніж минулого року", – зазначив Роман Бочкала.

Міністр фінансів Сергій Марченко відповів на багато питань, щодо наповнювання бюджету і пообіцяв, що не буде ніякого тиску на бізнес.

"За рахунок ефективного адміністрування ПДВ, імпортного і внутрішнього, ми передбачаємо збільшення доходів на 80 млрд. гривень", - запевняє Марченко.

Реальні люди в режимі онлайн змогли поспілкуватися з урядовцями та задати їм питання.

Дивіться повну версію ток-шоу:

Нагадаємо, 11 вересня на телеканалі "Інтер" стартував перший випуск політичного ток-шоу «Мир та війна». Заслужений журналіст України Роман Бочкала разом із Олексієм Фадєєвим, щоп'ятниці будь-які важливі для України питання. Гості програми – представники влади, політики, народні депутати, представники Офісу президента, уряду, експерти, політологи, мешканці Сходу та Заходу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини