“Давай денюшку, а то прікроєм бізнес!” – Чули таке? Приходьте до громадської приймальні “Стоп Корупції”

18.09.2018 12:16

Віджимання бізнесу, утиски від ДФС, знищення середнього класу, корупція в правоохоронних органах, розкрадання держбюджету, торгівля з офшорами – все це та багато іншого визначає картину реалій для сучасного українського громадянина.

Щодня до "СтопКору" звертаються представники малого бізнесу, яким довелось зіштовхнутися з корупцією чи протизаконними діяннями податківців. Саме тому ми вирішили почати збір інформації з перевірки роботи органів Державної фіскальної служби України та виявлення правопорушень, що відбуваються там.

Відтепер мешканці та гості столиці можуть прийти зі зверненнями до громадських приймалень "СтопКору", де команда правозахисників допоможе із запитами до відповідних органів, дасть консультацію щодо написання заяв, а найбільш нечувані та резонансні порушення будуть висвітлені у сюжетах "СтопКору" після проведення журналістського розслідування!

Сьогодні активісти проекту вийшли до ДФС у Печерському районі Києва. Там борці з корупцією закликають громадян, які зіткнулись із несанкціонованими перевірками з боку податківців, блокуванням роботи підприємств та необґрунтованими санкціями, повідомляти про такі випадки активістів «СтопКору» або звертатись на гарячу лінію проекту.

Приходьте просто зараз у громадську приймальню за адресою Лєскова, 4, м. Київ.

Гаряча лінія: 044 578 00 04

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X