«Данко» спіймали на гарячому: як нелегали рублять бабло в лісах Донеччини

30.08.2018 17:40

На Донеччині місцеві активісти запросили представників ГО «Стоп Корупції» взяти участь у лісовому рейді. Спіймали нелегальних лісорубів на гарячому: свіжі пні і бензопили. Проте нелегали швиденько зібралися і втекли. А дорогою – збили активіста.

Дорога з місця злочину веде через блокпост. Активісти вирішили наздогнати порушників. Автівку на блокпосту затримали, а слідом за нею – вантажівку, набиту деревиною без чіпів.

Слідча група приїхала на блокпост о третій годині дня. Лише під тиском зйомки та вимог активістів затриманий автотранспорт відігнали на штрафмайданчик – вже опівночі. А ось що журналісти «СтопКору» побачили на торпеді затриманої вантажівки: на документі чітко видно назву компанії «Данко».

Місцевий осередок «СтопКору» дослідив діяльність компанії. І вона виявилась дуже цікавою. З 2016-ого року компанія Данко постійно виграє державні тендери на проведення ремонтних робіт вздовж доріг Слов’янського району. Загальна сума: 610 мільйонів гривень! Судова практика компанії ще цікавіша: 227 справ, з яких більш ніж половина – кримінальні.

Деталі резонансної справи – у відеоматеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X