Данілов заявив, що судді КСУ свідомо шкодять українській державності

01.11.2020 10:25

Нещодавно ухвалені рішення КСУ та деякі вчинки його окремих суддів розхитують українську державність. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телепрограми "Свобода Савіка Шустера".

danilov
Фото: ОПУ

За словами Данілова, судді КСУ свідомо шкодять українській державності і вони повинні понести за це відповідальність. Окрім того, є ймовірність того, що у діяльність суду втручається і РФ.

"Я вчора, виступаючи на засіданні Ради нацбезпеки і оборони, наголосив, що ми відслідковуємо чіткі дії певної групи осіб, які спрямовані на знищення державності України. І ті рішення, які приймаються тими особами, вони саме на це направлені. І повірте, пройде час, все стане на свої місця і буде зрозуміло, хто за цим стоїть. Те, що в цьому бере, велика вірогідність, участь країна-агресор, в мене в цьому сумнівів майже немає", - заявив Данілов, передає "Слово і Діло".

Нагадаємо, 27 жовтня судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. На рішення суду відреагували в ЄС.

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної ради законопроект, яким пропонує звільнити весь склад Конституційного суду.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Разумков зустрівся із главою МЗС Німеччини Маасом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини