Данілов заговорив про всеукраїнський локдаун

24.03.2021 17:55

Секретар РНБО Олексій Данілов не виключає, що у випадку погіршення ситуації з коронавірусом у різних регіонах доведеться "закрити всю країну". Про це Данілов заявив в інтерв'ю "BBC News Україна", передає "Українська правда".

danilov
Фото: ОПУ

"Коли ми повністю закриваємо області - це вже винятковий випадок. І якщо розвиток подій буде йти не по оптимістичному сценарію, то я не виключаю, що може бути закрита вся країна. Адже життя людини має бути на першому місці", - повідомив секретар РНБО.

Деталі: За словами секретаря РНБО, найближчим часом Рада нацбезпеки може провести окреме засідання щодо ковіду.

На питання про те, чи можуть на Раді нацбезпеки обговорювати всеукраїнський локдаун, він відповів: "Буде залежати від поведінки людей. Ми наполягаємо, що кожна громада, відповідно до закону, має самостійно ухвалювати рішення, чи треба їй закриватися, чи вводити інші обмеження".

Щодо вакцинації, за словами Данілова, "є дуже багато "вкидів" як наслідок "дипломатичної війни" щодо вакцин на фармацевтичному ринку.

Також секретар РНБО зазначив, що як ветеринарний лікар за першою освітою може сказати - єдиний шлях захисту від таких хвороб, як ковід, - це вакцинація.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Києві за добу зафіксували 1 300 нових випадків коронавірусу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини