Данілов вважає, що Росія незабаром розпадеться

06.06.2020 14:34

Нинішня Російська Федерація - штучне утворення, а народи, які входять до її складу, були загнані туди під дулами кулеметів.

Таку думку висловив секретар РНБО Олексій Данілов, додавши, що весь час існування даного утворення, вона займається з'ясуванням відносин із зовнішнім ворогом.

Про це повідомляє портал "УНІАН", передає "Акценти".

Так, Данілов задається питанням - яке відношення мають до Росії народи, що знаходяться в її складі, такі, як Ічкерія. За словами Данілова, всі народи в різний час, були загнані до складу Росії під дулами гармат. Глава РНБО вважає, що, оскільки ніхто не входив добровільно до складу Росії, це утворення повинна рано чи пізно розвалитися.

У той же час, говорить Данілов, розвал відбудеться не так швидко, як того хотілося б, проте переконаний, що це трапиться "за нашого життя".

Крім того, каже Данілов, Росія завжди мала якогось зовнішнього ворога, якого всіляко демонізувала - ймовірно для того, щоб народи, які входять до складу Росії, не думали ні про що інше, крім боротьби з цим ворогом. За словами Данілова, раніше, таким ворогом в різний час були США, НАТО і країни Заходу, а тепер - Україна. У тому числі і тому, вважає секретар РНБО, Росія не поспішає закінчувати війну на Донбасі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини