Данілов: Сьогодні в Україні немає жодного “злодія в законі” (пряма трансляція)

04.06.2021 16:55

На сьогоднішній день в Україні немає жодного "злодія в законі". Про це заявив секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов, за результатами засідання РНБО, передає "ZN.UA".

Danilov
Фото: РНБО

"З початку року на території України було 34 "злодії у законі". На сьогоднішній день їх є нуль. Після рішення Ради нацбезпеки їх було 17, сьогодні жодного злочинця, який є під цими атрибутами, в нашій країні немає", - заявив Данілов.

Також, за його словами, щодо інших людей із "титулами" в злочинному середовищі, Нацполіція відпрацьовує рішення РНБО про санкції.

"Якщо ви пам’ятаєте, у нас було 111 кримінальних авторитетів, які знаходилися в Україні і потрапили під наші санкції. Сьогодні зі 111 лишилися 42, відносно яких триває процедура видворення з нашої країни. Ще 36 вже відправились за місцем свого бажання, і 33 перебувають під слідством", - заявив Данілов.

Нагадаємо, 14 травня Рада національної безпеки і оборони ввела персональні санкції проти 557 "злодіїв в законі" і 111 іноземців, які є кримінальними авторитетами.

За даними поліції, дозвільні документи на проживання в Україні скасували вже 27 підсанкційним кримінальним авторитетам.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Порошенко прийшов на допит в СБУ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини