Данілов розповів про долю “Мотор Січ”

11.03.2021 17:31

Україна планує повернути у власність держави підприємство "Мотор Січ". Як заявив секретар Ради з національної безпеки та оборони Олексій Данілов, це буде зроблено найближчим часом, передає "Суспільне".

"На сьогодні прийняте відповідне рішення. Згідно з рішенням "Мотор Січ" буде повернута українському народу та державі в законний, конституційний спосіб найближчим часом", – заявив він.

За його словами, також перевірятимуть кожне підприємство обороно-промислового комплексу, яке "дивним чином опинилися в приватних руках".

"Ті люди, які вкладали гроші, які інвестували в ці підприємства, обов'язково будуть отримувати відповідну компенсацію. Це робиться для національної безпеки нашої країни", – додав Данілов.

Для довідки:

"Мотор Січ" розташоване в Запоріжжі. Це одна з провідних у світі корпорацій з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Продукція підприємства експлуатується більш ніж у 120 країнах світу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столичному Будинку профспілок відкрили покерний клуб.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини