Данілов: РНБО вживатиме заходи у разі загрози від енергетичної монополізації

Рада національної безпеки і оборони України схвильована через монополізацію енергетичної галузі та небезпечну тенденцію, яка спостерігається в ній сьогодні. Олексій Данілов розповів, яким чином в країні планують боротися з нею у разі загрози національній безпеці.

Danilov
Фото: ОПУ

"РНБО спостерігає дуже небезпечні тенденції в енергетичній галузі. Ми бачимо монополізацію. Це пан Ахметов, Новинський, Боголюбов, Суркіси, Григоришин, Льовочкін, Коломойський, і громадянин Росії Воєводін. Вони володіють газорозподільчою мережею. У разі загрози нацбезпеки ми розглядаємо введення тимчасових адміністрацій. Ми не дозволимо маніпулювати тарифами", - заявив Данілов, передає "РБК-Україна".

Секретар РНБО також додав, що координаційний орган прийняв рішення про те, що ціни на електроенергію для вразливих верств України не можуть підійматися.

"Тариф на електроенергію для уразливих верств не може бути піднятий. Таке рішення на РНБО було прийнято", - відзначив Данілов.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Міненерго розраховує запустити нову модель спецобов'язань (ПСО) щодо забезпечення електроенергією населення з 1 серпня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини