Данілов: РНБО прийняла протокольне доручення до Кабміну розібратися в стані справ УЗ

Рада національної безпеки та оборони (РНБО) доручила Кабінету міністрів розібратися в стані справ в акціонерному товаристві "Укрзалізниця" і в разі необхідності прийняти кадрові рішення. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данилов на брифінгу за підсумками засідання Ради.

Danilov
Фото: ОПУ

"Ми звертаємо увагу, що в "Укрзалізниці" сьогодні є небезпечні з точки зору нацбезпеки процеси у фінансово-господарській діяльності, у забезпеченні сталого функціонування компанії. Тому РНБО прийняла протокольне доручення до Кабміну розібратися в стані справ і в разі необхідності прийняти кардинальні, в тому числі кадрові, рішення з цього питання", - сказав він, передає "РБК-Україна".

Нагадаємо, навесні цього року Верховна рада створила тимчасову слідчу комісію (ТСК) з питань перевірки та оцінки стану АТ "Укрзалізниця".

Пізніше голова ТСК Юлія Гришина заявила про намір провести детальне розслідування діяльності наглядової ради та правління компанії.

Також повідомлялося, що в кінці травня глава ТСК Гришина заявила, що найближчим часом буде оголошено конкурс з відбору нових членів наглядової ради та правління "Укрзалізниця".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Данілов заявив, що РНБО вживатиме заходи у разі загрози від енергетичної монополізації.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини