Данілов прокоментував вирок Стерненку

05.03.2021 20:35

Потрібно проаналізувати, чи за ухваленням рішення суду у справі екслідера Одеського осередку "Правого сектора" Сергія Стерненка "не стоять замовники". Таку думку в інтерв’ю "Укрінформу" висловив секретар РНБО України Олексій Данілов, передає "Курс України".

danilov
Фото: ОПУ

"Це питання доволі непросте. Не зовсім зрозуміло, чому вирок оголошено саме зараз. Це якраз питання до суддів. Суд триває вже п’ять років, вирок могли оголосити ще у 2016 чи 2017 роках, але дотягнули аж до сьогодні й оголосили 23 лютого. Усі знаємо – що це за день і яке свято дехто святкує. Це – рішення суду, я не можу сказати, що воно нам подобається чи ні. Але ми звертаємо на це увагу, аналізуємо, систематизуємо і дивимося, чи за ним не можуть стояти якісь замовники", - зазначив Данілов.

Торкаючись роботи судової гілки влади в Україні секретар РНБО зазначив, що усіх суддів в один ряд ставити не можна, але окремі їх рішення є "кричущими".

"Трапляються дивні речі, коли за один і той самий злочин один суддя може дати сім років ув’язнення, а інший – звільнити від кримінальної відповідальності. Це проблема, яку складно пояснити суспільству. Крім того, у нас судові справи можуть тягнутися роками, п’ять-шість років... Ненормально, коли людина сім-вісім років перебуває під слідством і не знає, яким буде вирок", - констатував Данілов.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні подешевшав імпортний газ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини