Данілов попередив про зростання кількості фейків та інформаційних атак РФ 

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що через загострення на Донбасі та провокації зі сторони Росії - зростає кількість фейків та інформаційних атак РФ, передає РБК-Україна.

danilov
Фото: ОПУ

За його словами, всі антиукраїнські наративи, які з'являються в ЗМІ, ретельно сплановані і управляються з території Росії. В них використовується "чорна" пропаганда, відверті вигадки і брехня.

"Весь цей інформаційний тероризм, інформаційна "пандемія" переслідує єдину мету - вплинути на нашу здатність протистояти російській агресії, створити паралельну інформаційну реальність. Сприяє цьому і "п'ята колона" всередині нашої держави", - зазначив Данілов.

Він підкреслив, що платформою для поширення дезінформації стали соціальні мережі та месенджери.

"На жаль, поширенню фейків іноді несвідомо сприяють і самі ЗМІ, почасти не перевіряючи достовірність отриманих даних. Зі спробою ескалації російської гібридної агресії на Сході України в геометричній прогресії зросла кількість фейків і спроб маніпулювання свідомістю людей", - сказав секретар РНБО.

Данілов звернувся до українських ЗМІ і попросив виважено і максимально точно подавати інформацію в період активізації російської пропаганди.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, всі країни-члени НАТО засудили агресивні дії Росії на кордоні з Україною.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини