“Дача у моря” чи море удачі: як очільник Генічеської РДА Воробйов звив собі гніздечко на узбережжі

04.09.2019 14:00

Попри законодавчу заборону та чинні міжнародні угоди, будівельне життя на Арабатській стрілці вирує. Там, де торік ще були порожні ділянки – нині новенька база відпочинку. Хоча при цьому оформлена вона як дачний масив. Хто забудовує пляжі та чиї обійстя можна знайти на Арабатці – у матеріалі Артема Лагутенка.

До слова, голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов потурбувався про будиночок на узбережжі і для себе любого – на самісінькому пляжі. Право власності пан Воробйов оформив через суд.

"Гніздечко" посадовця на березі моря

І тут найцікавіше – журналісти переглянули «копію» витягу з державного реєстру разом із судовим рішенням, яке туди надав Воробйов. Зверніть увагу: у ньому вказано, що суд зобов’язує зареєструвати земельну ділянку під будинком.

А от у цій самій ухвалі з Єдиного реєстру судових рішень вказано прямо протилежне! Тобто очевидною є фальсифікація судового рішення.
Поліція Генічеського району за нашим позовом вже понад рік розслідує законність будівництва маєтку Воробйова. Тож знімальна група «СтопКору» поцікавилася в слідчого, чи проводив він виїмку судового рішення.

«Виїмка ухвал суду не проводилась», – каже слідчий Генічеського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Вадим Волошин. І запевняє: з оригіналом рішення від нібито ознайомився.

Зауважимо, що, на жаль, із самим Олександром Воробйовим журналістам так і не вдалося поговорити, адже на момент підготовки розслідування він перебував у відпустці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини