Дача на мільйон: ірпінський депутат облаштував нелегальний піщаний кар’єр на присадибній ділянці

18.04.2019 12:25

Копати, копати і ще раз копати: як на Київщині депутат примудрився розгорнути нелегальний піщаний бізнес на дачній ділянці та чому на це заплющують очі правоохоронці – дивіться у розслідуванні Альони Середи. 

Окраїна міста Ірпінь, навкруги – безліч приватних садиб. Цільове призначення земельних ділянок – сільськогосподарське виробництво. Однак власник цих соток вирішив облаштувати тут справжній піщаний кар'єр.

Масштаби піщаного бізнесу вражають. Глибина котловану – майже 8 метрів. А паркан сусідньої ділянки тримається на чесному слові. Місцеві мешканці куди тільки не скаржилися, та у відповідь – тиша. Адже власник цього міні-кар’єру – Микола Куровський, депутат Ірпінської міської ради сьомого скликання. Обраний від політичної партії "Нові обличчя", до складу якої входять переважно забудовники.

Пан Куровський – приватний підприємець, власник і засновник компанії "МІРОЛ ТРАНС", що займається вантажними перевезеннями. Також має 50% власності компанії ТОВ "ОМЕГАБІЛД", яка зводить житлові та нежитлові приміщення, і неодноразово фігурував у скандалах, пов’язаних з незаконним видобутком чорнозему.

"Ми з'ясували, що саме депутат Куровський незаконно видобував тут пісок і вивозив на земельну ділянку, яка також йому належить в районі БКЗ, це Північна, 8", – повідомив голова міського осередку ГО «Стоп корупції» Дмитро Шапочкін, – "Там наочно можна побачити велику кількість піску, торфу та інших надр. Нашим осередком було надано заяву до ірпінського відділку поліції, щодо вчинення кримінального правопорушення, а саме незаконного видобування та продажу піску".

Варто зазначити, що це далеко непоодинокий випадок піщаного браконьєрства на Київщині. Зокрема, у березні цього року активісти ГО "Стоп корупції" зафіксували діяльність незаконної точки видобутку піску у селищі Погреби Броварського району.

Окрім того, стало відомо, що пісок на будівництво розв'язки на Великій окружній дорозі від вулиці замовляють у нелегальних видобувачів піску з Вишгорода

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X