Циркові тварини зможуть жити в екопритулках (фото)

23.01.2020 21:26

Міністерство культури, молоді та спорту України домовилось з "Фельдман Еко-Парк" про реабілітацію циркових тварин.

23 січня 2020 року Міністерство культури, молоді та спорту України підписало Меморандум про співпрацю з ГО "Фельдман Еко-Парк" - відтепер тварини з державних цирків зможуть жити у еко-притулках та еко-парках.

Підписи під документом поставили міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, почесний президент ГО "Фельдман Еко-Парк" Олександр Фельдман та перший заступник гендиректора ДП "Національний цирк України" Анатолій Бровій.

У Меморандумі йдеться про спільні зусилля, спрямовані на гуманізацію в Україні розважальної діяльності, про необхідність захисту тварин від жорстокого поводження, їх захист та створення належних умов утримання. Також Меморандум окреслює співпрацю в питанні передачі тварин, які перебувають на балансі Національного цирку України до громадської організації "Фельдман Еко-Парк".

"Наше зацікавлення як Міністерства не просто припинити використовувати тварин у розважальних програмах, ми думаємо і про те, що буде потім з цими тваринами. Нас цікавить їхня доля. І цей Меморандум – це прекрасний приклад державно-приватного партнерства", - зазначила заступниця міністра культури, молоді і спорту Ірина Подоляк, повідомляє пресслужба міністерства.

Меморандум передбачає, що ГО "Фельдман Еко-Парк" зобов'язуються розмістити тварин в гідних умовах, які відповідають вимогам кожного виду, доглядати за цими тваринами і надавати ветеринарну допомогу. Також організація буде вести реєстр утримуваних тварин і звітувати про їхній стан.

"Те, що стосується тварин, які є у приватній власності, ми так само готові разом з громадськими організаціями допомогти власникам тварин ці питання вирішити. Ми передбачили в Меморандумі можливість для них долучитись до співпраці у межах цього документу, але ми не маємо ні права, ні наміру втручатись у рішення, які ухвалять власники", - додала І. Подоляк.

Нагадаємо, МКМС має намір до кінця року заборонити використання тварин у цирках.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X