Цикл виробництва нової станції “Кольчуги” складає від 9 до 12 місяців

21.04.2021 18:22

Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки "Кольчуги" складає від 9 до 12 місяців. Про це в інтерв’ю для ОПК розказав директор Науково-виробничого комплексу СКБ "Таргет" Віталій Яковлев, передає Український мілітарний портал.

Kolchuga
Фото: УНІАН

Підприємство очікує до кінця року отримати замовлення від Міністерства оборони України.

Директор НВК СКБ "Таргет" підтвердив роботи з модернізації вже готових комплексів в інтересах Азербайджану, про що ми писали у серпні 2020 року.

Як відомо, Азербайджан отримав автоматизовані станції радіотехнічної розвідки відповідно до угоди підписаної у 2012 році.

Скільки саме комплексів отримав Азербайджан наразі не відомо, адже у 2014-у році, коли контракт ще не був завершений бойовики російсько-терористичних військ захопили підприємство "Топаз", виробник станцій "Кольчуга" та комплексів РЕБ типу "Мандат".

Також їм вдалось захопити певну кількість спецтехніки та в подальшому її було перевезено до Росії, про що у свій час писав Дмитро Тимчук.

Згодом вже у 2015-у році у інтерв’ю для Главком директор заводу "Топаз" розказав, що всі системи типу "Кольчуга" вдалось вивезти з захопленого міста спочатку в аеропорт, а згодом літаком у Бориспіль. Проте новий комплекс радіоелектронної боротьби "Мандат", що складався з семи машин окупантам вдалось захопити.

Директор Науково-виробничого комплексу СКБ "Таргет" Віталій Яковлев розказав, що на власній виробничій ділянці в Києві підприємство виготовляє високотехнологічні деталі.

"Не відмовились би від надання приміщення для кінцевої збірки "Кольчуги" не по частинам, як зараз, а відразу всього комплексу", – прокоментував технічні аспекти директор підприємства.

Віталій Яковлев також додав, що з боку стимулювання виробництва унікальних комплексів з боку держави би було логічно надати пільги на оподаткування на період відсічі російської агресії.

Що ж до вирішення виробничих питань – можливість фінансування підготовки виробничої лінії в рамках ДОЗ, як то відбувається з підприємствами державного сектора.

Для довідки:

  • Тимчук Дмитро Борисович - український військовий, політичний журналіст та популярний блогер. Підполковник запасу. Координатор групи "Інформаційний спротив". Став відомим через детальне висвітлення перебігу тимчасової анексії Криму РФ, інтервенції Росії в Україну, а також сепаратистських виступів та російської диверсійної діяльності в Україні. Народний депутат 8-го скликання (2014—2019).
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини