ЦВК розігнала ТВК в Херсоні: фальсифікували на користь Сальда

Херсонська обласна ТВК не виконала постанову суду щодо скасування результатів виборів через фальсифікації та не збиралася на засідання. Тому ЦВК 12 листопада припинила повноваження членів обласної ТВК у повному складі.

Saldo
У Херсоні розформували ТВК, бо ті фальсифікували на користь Сальда. Фото: СтопКор.

Зазначимо, «СтопКор» повідомляв, що Херсонський окружний адмінсуд скасував результати виборів депутатів Бехтерської ОТГ та Каховської міської ОТГ і визнав, що вибори сфальсифіковані на користь політичної сили колишнього мера Херсона «Блока Володимира Сальдо».

В рішенні щодо Бехтерської ОТГ вказано, що в протоколі записано 712 голосів на користь «Блока Володимира Сальда», а якщо перерахувати по дільницях – виходить 212.

Суд зобов’язав визнати результати виборів у вказаних ОТГ недійсними, утім, обласна ТВК проігнорувала рішення суду.

До Центральної виборчої Комісії надійшли скарги Херсонських обласних організацій політичних партій "НАШ КРАЙ", "СЛУГА НАРОДУ" та Херсонської регіональної організації Політичної партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!"

Про це повідомляє «Багнет».

У скаргах просили достроково припинити повноваження вказаної комісії у зв’язку з вчиненням нею одноразового грубого порушення законодавства, встановленого рішенням П’ятого апеляційного адміністративного суду. Судом, зокрема, було визнано протиправною бездіяльність цієї ТВК щодо нездійснення повноважень Бехтерської сільської ТВК Скадовського району та Каховської міської ТВК Каховського району Херсонської області щодо встановлення підсумків голосування в межах частини територіальних виборчих округів №3 та № 5.

ЦВК встановила факт одноразового грубого порушення Херсонською обласною ТВК законодавства та достроково припинила повноваження усього її складу.

Місцеві організації політичних партій, за поданнями яких до складу цієї комісії було включено осіб, повноваження яких достроково припинено, мали оперативно, не пізніше 15 години 13 листопада 2020 року подати до ЦВК нові кандидатури до складу ТВК.

Комісія зобов’язала Херсонську обласну ТВК після сформування її нового складу невідкладно виконати відповідну постанову П’ятого апеляційного адміністративного суду.
Зазначимо, раніше «СтопКор» розповідав про скандальне політичне минуле одіозного херсонського політика Володимира Сальда.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини