Цілився в обличчя з пістолета: спробу вбивства людини столичним мажором кваліфікували як «хуліганство»

Справу сина співвласника мережі магазинів «Фокстрот» Олександра Маковецького кваліфікували як «хуліганство». Ідеться про випадок, коли він випустив щонайменше 6 куль у людину. Про це розповів адвокат потерпілого Богдан Хмельницький.

Справу Олександра Маковецького кваліфікували як "хуліганство"

«Ми звернулись із клопотанням про перекваліфікацію справи. В законі прописано, що якщо в людей був конфлікт, то йдеться про ст.115 ККУ, а не про «хуліганку», — зазначив він.

Крім того, з’ясувалось, що нападник цілився потерпілому в обличчя, коли той вже лежав на землі. Він також встиг затулити голову рукою, чим і врятував собі якщо не життя, то око. Проте отримав сильні ушкодження руки та тіла.

Потерпілий затулив голову рукою Фото: СтопКор

Зазначимо, сьогодні у рамках слідства відбувалось відтворення подій дня нападу.

Нагадаємо, 17 травня поблизу села Хотянівка, що на Київщині, стався зухвалий напад на людину. Зловмисник напав на молодого чоловіка та почав стріляти в нього з пістолета. Унаслідок події постраждалий потрапив до лікарні з численними вогнепальними пораненнями. В інтерв’ю "СтопКору" він розповів, що нападник — син співвласника мережі магазинів «Фокстрот» Олександр Маковецький і що він мав давній конфлікт із ним.

Сам «мажор» ситуацію журналістам не став коментувати.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини