Церква згоріла вщент: на Київщині пожежа зруйнувала храм (фото, відео)

7 вересня у селі Брилівка Ставищенської територіальної громади сталася пожежа у церкві. Вціліли тільки стіни, храм зруйнований повністю. 

pozhezha
Пожежа у храмі на Київщині

Рятувальники приїхали на місце о 6:35. Гасили вогонь півтори години 16 рятувальників за допомогою чотирьох пожежних машин. Але врятувати храм не змогли, все згоріло вщент, вціліли тільки стіни. 

Нагадаємо: 

  • У Києві ввечері 3 вересня сталася пожежа у костелі Святого Миколая.  15 фахівців ДСНС та 4 одиниці техніки були долучені до ліквідації пожежі в костелі. Загоряння сталося між першим і другим поверхами та швидко розповсюдилося на покрівлю будівлі. 
  • Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що основною версією пожежі в київському костелі Святого Миколая наразі є загоряння електропроводів усередині дерев’яного корпусу органу. Поліція розглядає всі можливі версії загоряння. Після вивчення записів із внутрішніх та зовнішніх камер відеонагляду, допиту свідків та експертизи буде зрозуміло, що саме сталося. "Але основною версією на зараз є загоряння електропроводів усередині дерев’яного корпусу органу, яким було більш як 40 років", — повідомив Монастирський.
  • Українські підприємці почали збір коштів на відновлення постраждалого костелу Святого Миколая у столиці.  Бізнесмени за добу зібрали більш як 20 мільйонів гривень на відновлення костелу святого Миколая після пожежі.
  • Держава спрямує 148 мільйонів на реставрацію оздоблення костелу Святого Миколая. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики, яке оприлюднило порядок дій щодо відновлення костелу та створило сторінку для збору коштів. 

Для довідки. Костел Святого Миколая — це одна з двох римо-католицьких церков, що побудовані в Києві. Розташована у самому центрі міста на вулиці Великій Васильківський. Церква була сконструйована у 1899-1909 роках і побудована в готичному стилі київським архітектором Владиславом Городецьким.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у п’ятницю 3 вересня у центрі північноіталійського міста Турин сталася велика пожежа. У результаті надзвичайної події близько 100 людей були евакуйовані зі своїх будинків. Пожежа розпочалася на горищі будівлі неподалік від головного залізничного вокзалу та незабаром поширилася на прилеглі об’єкти.  Причини виникнення пожеж ще невідомі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини