Церква чи ЖК: у Києві не можуть поділити землю на Жмаченка

27.01.2021 17:35

Земля розбрату. У Києві земельна ділянка на вулиці Жмаченка стала предметом судового спору. Ця територія перебувала у власності церкви «Християнська надія». Але навесні Київрада розірвала з ними договір оренди. За іншими даними, на ділянці компанія «Інтергал-Буд» планує звести ЖК і має дозвіл від ДАБІ. А місцеві взагалі проти будівництва і виступають за збереження парку. Наразі у цій справі мало відбутися перше судове засідання. Деталі з місця повідомив громадський активіст Максим Томілов.

Park
Низка ГО виступають на захист землі від забудови. Фото: СтопКор.

«Сьогодні було судове засідання, там хочуть скасувати дане рішення Київради про розірвання договору оренди. Перед засіданням під судом зібрались представники церкви і кількох громадських організацій. Серед них «Стоп корупції», «Стоп свавіллю», «Парк на Жмаченка».

Церква хоче повернути оренду, щоб там за планом реконструювати церкву, інші, ті, хто проти, вони хочуть, щоб там не побудували ЖК, оскільки «Інтергал Буд» отримала дозвіл від ДАБІ. У документі вказано, що там будуть будувати багатоквартирні будинки. Вочевидь, там хочуть побудувати ЖК і знести весь ліс. Місцеві проти цього», — розповів Максим Томілов.

Park
Суд перенесли через необізнаність чиновника Київради у справі. Фото: СтопКор.

На засідання прийшов представник Київради, але він був на підміні колеги і не в курсі справи. Слухання попросили перенести, щоб у чиновника був час для ознайомлення.

Засідання перенесли на 14 лютого.

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпровському районі столиці під виглядом реконструкції церкви збираються звести багатофункціональний комплекс. У грудні 2020 року активісти ГО «Стоп корупції» звернулись до Президента, голови Уряду, керівників Мінрегіону та голови профільного комітету Верховної Ради, а також до правоохоронців з проханням звернути увагу на плани незаконного будівництва на столичному Лівому березі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини