Цензура у Раді? Авакову не дали відповісти про штраф Зеленського

05.06.2020 11:24

Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який виступає у Верховній Раді під час "години запитань до уряду", запитали про те, чи оштрафують президента Володимира Зеленського за порушення карантинного режиму. Однак відповісти на це питання йому не дали

Зокрема, запитання до Авакова складалося з двох частин. Він мав розповісти про справу щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, а також про штраф президенту, який випив каву у залі кав'ярні, що на той момент було заборонено через карантинні обмеження.

Голова МВС зміг відповісти лише на першу частину питання. Коли ж він почав відповідати на запитання про Зеленського, йому вимкнули мікрофон та перемкнули на наступне питання, передає "Дзеркало тижня".

Як повідомлялося Володимир Зеленський під час поїздки до Хмельницького, 3 червня, відвідав одну з місцевих кав'ярень і сфотографувався з горнятком кави в залі закладу.

Щоправда згідно, із затвердженим урядом планом поступового пом'якшення карантину передбачає зняття обмежень на роботу закладів громадського харчування не раніше 5 червня. На момент відвідування Зеленським Хмельницького була дозволена робота літніх майданчиків і продаж страв та напоїв на винос.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини