Центр протидії корупції вимагає від Зеленського ліквідувати один зі столичних судів

18.06.2020 12:29

Громадська організація "Центр протидії корупції" проводить під Офісом Президента України акцію, метою якої є ліквідувати Окружний адмінсуд Києва,  пише голова ЦПК Віталій Шабунін у FB

Ілюстрація: УП

Експерти "Центру протидії корупції" та "Автомайдану" провели для президента України Володимира Зеленського урок про необхідність ліквідації Окружного адміністративного суду Києва. На домашнє опрацювання президенту представили онлайн-спецпроєкт, у якому зібрані найбільш кричущі приклади свавілля суду

Розформувати суд можна лише через подання відповідного законопроєкту до Верховної Ради від глави держави.

"Зеленський уже понад рік Президент України. Однак ОАСК досі має всі ті повноваження, якими може нівелювати будь-яку реформу, допомогти корупціонеру чи допомогти знищити фінансову систему України. І за рік не було подано законопроєкту, який би такі повноваження в ОАСКу забрав. Тобто за всі скандальні рішення цього суду відповідає особисто Зеленський", – коментує голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд міста Києва є судом першої інстанції: він розглядає справи, у яких оскаржуються рішення органів влади державного та місцевого рівнів, рішення щодо публічної служби та виборчого процесу. Проте розташування в столиці значно піднімає важливість цієї установи, адже в ній розглядаються всі справи, які стосуються Президента, Верховної Ради, ЦВК, Кабміну, Нацбанку, НАЗК й НАБУ.

Зауважимо, що пісня анонсу нашого уроку на сайті скандального Окружного адмінсуду Києва з’явилася інформація, що діяльність Центру Протидії Корупції хочуть припинити за допомогою цього суду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X