«Це закон поліційної держави», – Гончаренко розкритикував законопроєкт про посилення відповідальності водіїв

23.07.2020 10:01

Парламентарі у першому читанні підтримали законопроєкт 2695 про посилення відповідальності водіїв за водіння «під мухою» та перевищення швидкості. Отож, на які штрафи тепер чекати водіям? І чи дотримуються самі нардепи правил безпеки за кермом? З перших вуст від законотворців дізналась Христина Кришиха.

Представник монобільшості Юрій Камельчук чесно зізнається: мав штрафи за порушення дорожнього руху – перевищував швидкість і сідав за кермо нетверезим. Однак наразі не вживає алкоголю вже понад вісім років. Закон 2695 та запровадження жорсткої та навіть кримінальної відповідальності для водіїв-порушників парламентар однозначно підтримує.

Не без гріха й ще один «слуга народу» Олександр Дануца. Їхній колега за фракцією Максим Бужанський теж наражався на штрафи – за неправильне паркування, перевищення швидкості та перетин суцільної лінії. Законопроєкт у теперішньому вигляді пан Бужанський назвав «напівфабрикатом», але має надію, що транспортний комітет його допрацює.

«П’яна людина за кермом – злочинець. Ми повинні мати однозначні чинні інструменти притягнення таких осіб до відповідальності», – наголосив депутат.

Натомість Олексій Гончаренко з «ЄС», який має 15 років водійського стажу, власних порушень не пам’ятає. А до нового закону ставиться неоднозначно.

Goncharenko
Нардеп розкритикував підтриманий більшістю законопроєкт Фото: СтопКор

«Спершу Зеленський і «Слуга народу» скасовують кримінальну відповідальність за водіння у нетверезому стані. А після цього вони ж починають закручувати гайки. Моя позиція: має бути кримінальна відповідальність за водіння напідпитку. Але до останнього проєкту закону багато питань. Він дозволяє безпідставно зупиняти машини, обшукувати їх – це закон поліційної держави», – вважає політик.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини