Це реакція на ситуацію неадекватної людини, — МЗС Литви про заяви Лукашенка

18.09.2020 10:33

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка та закриття кордонів - це реакція неадекватної людини.

Lukashenko
Фото: Микола Петров/БелТА/ТАСС

Про це пише УНН.

"Такі заяви вже були і до цього - про те, що тягачі будуть спрямовані в інші порти, потім послідувало уточнення, що це буде, якщо Росія запропонує такі ж умови і т.д. Я думаю, і зараз треба почекати, подивитися, що це значить - закриття кордонів для вантажів, людей або щось ще", - сказав у п'ятницю голова МЗС Литви.

Він зазначив, що економіка сусідньої країни перебуває "на межі банкрутства", тому всі подібні кроки треба робити виважено і відповідально, інакше вони принесуть шкоди самій Білорусі.

У Лінкявічюса занепокоєння викликала заява про перекидання армії до кордонів. "Були заяви, що пів армії кинуто на охорону кордонів з Заходом, здається, що звідси хтось загрожує, хтось збирається нападати. Це реакція на ситуацію неадекватної людини", - зазначив Лінкявічюс.

Зазначається, що очільник Литовської служби охорони держкордону Рустам Любаєв в п'ятницю вранці сказав, що рух через кордон з Білоруссю проводить у режимі, як і було раніше.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X