“Це був злочин століття”: Трамп порівняв американські й українські вибори президента

45-й президент США Дональд Трамп висловив думку, що результати минулорічних виборів американського президента були сфальсифіковані демократами. Про це колишній американський лідер заявив на своєму першому після відходу з президентської посади мітингу, який пройшов у Веллінгтоні (штат Огайо), передає "Lenta.UA".

Trump
Фото: Carlos Barria / Reuters

"Це був злочин століття - те, що сталося в листопаді. Тому що тепер у нас криза на кордоні, тому що з нашою країною відбуваються всі ці речі", - сказав політик.

Трамп акцентував увагу на тому, що у Філадельфії було більше голосів, ніж виборців. На його думку, це наводить на паралелі з Північною Кореєю. Політик сказав, що готовий доводити в суді свою правоту і продовжить цим займатися.

Трамп вважає, що «через фальсифікації, пов'язані з дистанційним голосуванням», вибори нагадували ті, що відбулися в Україні в 2004 році.

"Те, що сталося тут, - це те, що Держдепартамент колись критикував в комуністичних країнах: фальсифікація результатів дистанційного голосування. Вони незаконно змінили підсумки підрахунку голосів. Вони говорили, що таке сталося в Україні в 2004 році. Тепер це в значній мірі сталося тут, і ми це доведемо", - заявив Трамп.

Відзначимо, що Трамп і його команда вже програли справи в 50 судах, в тому числі у Верховному суді США. Всі судді відкидають пред'явлені докази про фальсифікацію виборів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні за добу виявили понад 400 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини