“Це буде прорив”, – Лукашенко про підписання інтеграції з Росією

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що очікує прийняття 28 "союзних програм" з РФ в жовтні й назвав це проривом.

Putin i Lukashenko
Президент РФ Путін і президент Білорусі Лукашенко Фото: Reuters

"Ми готові обговорити на останній стадії 28 програм, щоб дати можливість урядам завтра ще раз на експертному та урядовому рівні розглянути їх. Якщо вони ухвалюють, то на Вищій держраді, як ми домовлялися з вами, можливо, в кінці жовтня, приймемо остаточно ці програми. Це буде прорив. Прорив у багатьох сферах. Це не таємниця. Ми опублікуємо ці програми, покажемо, за якими напрямками ми працювали", - зазначив Лукашенко на зустрічі з президентом РФ Путіним, якого цитує "Пул первого".

Лукашенко під час зустрічі з Путіним назвав росіян і білорусів "практично єдиним народом, який вийшов від одного кореня".

Минулого тижня Лукашенко заявив, що глибша інтеграція з Росією не позбавить Білорусь суверенітету. Також самопроголошений президент анонсував отримання Білоруссю великої партії військової техніки з Росії.

Нагадаємо:

  • Нещодавно Лукашенко заявив, що не хоче втрачати економічні відносини з Україною та назвав її "житницею Радянського Союзу". Він також зазначив, що Київ, як і вся країна, потребує калійних добрив.
  • Міністерство оборони Білорусі повідомляє про прибуття перших ешелонів з російськими військовослужбовцями та технікою для підготовки до військових навчань "Захід-2021". Спільне стратегічне навчання "Захід-2021" має пройти на полігонах двох країн з 10 до 16 вересня. Заявлена ​​тема — "Застосування угруповань військ (сил) в інтересах забезпечення військової безпеки Союзної держави".
  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз в Білорусі не обговорювалося, але якщо буде необхідність, то це зроблять негайно.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини