Цар гори: у Карпатах посадовець причетний до продажу курорту великому бізнесу?

07.05.2020 10:53

Голова Сколівської РДА Богдан Янко може бути причетним до масштабної афери із продажу курорту в Карпатах нафтогазовій компанії ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

За даними журналістів «СтопКору», спільно з головою Славської ОТГ Бегою Янко міг посприяти, щоб землі територіальної громади спочатку розпродали приватним особам нібито для ведення сільського господарства. А згодом селяни перепродали їх новоствореній компанії.

Богдан Янко Фото: скрін

«Серед осіб, які отримали земельні ділянки у власність, немає жодного жителя с.Волосянка, Славської ОТГ чи навіть Сколівського району Львівської області.

Окрім того, надані у власність громадян 24 земельні ділянки загальною площею 40,08 га відповідно до генерального плану с.Волосянка Сколівського району Львівської області належать до земель рекреаційного призначення, а розміщення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на таких землях суперечить вимогам чинного законодавства», — зазначає правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

Примітно, що ці землі хотів отримати в оренду комплекс відпочинку «Захар Беркут». Бо ідеться про ділянки під підйомниками та самим майновим комплексом. Керівництво «Захара Беркута» зверталося до місцевої влади з цього приводу. Однак, схоже, що чиновники надали перевагу не місцевому бізнесмену, який дбає про розвиток курорту та надає робочі місця, а ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

Сколівська РДА Фото: Варіанти

Нібито саме в інтересах цієї компанії Славська сільська рада і передала землі у приватні руки нібито селянам. Згодом з’ясувалося, що частина цих людей були працівниками «Галнафтогазу» або так чи інакше пов’язані з підприємством.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини