Cуддю Хрипуна можуть позбавити мантії – ВРП розглядає дисциплінарну скаргу

10.06.2020 10:00

Було ваше — стало наше: за участі столичного ТОВ «Авангард Інвест» розглянуто чи розглядається більше десятка справ, що стосуються чужого майна, і Феміда у цих справах майже завжди схиляється на бік рейдерів. З чим це пов’язано? Та чи може до цього мати якесь відношення скандальний голова Північного апеляційного суду Олег Хрипун? Дізнавалась Алла Легеза.

Як стало відомо «СтопКору», на пана Хрипуна та інших пов’язаних у справі суддів, які ухвалювали абсурдні рішення на користь «Авангарду», вже подані дисциплінарні скарги до Вищої ради правосуддя.

«Вказані в цій скарзі порушення з боку суддів Ващенко, Чорногуза, Яковлєва та Хрипуна є грубими та очевидними. Незазначення в судовому рішенні мотивів прийняття або відхилення аргументів ТОВ «Валгрі» щодо суті спору на фоні очевидного зловживання ТОВ «Авангард Інвест» процесуальними правами, є істотними порушеннями процесуального права, які можна кваліфікувати як порушення права на справедливий суд», — зазначають юристи.

Суддя Хрипун порушив процесуальне право Фото: СтопКор

Якщо у поведінці суддів встановлять дисциплінарні проступки, їх мають притягнути до суворої відповідальності, аж до звільнення. За аналогічні дії своїх посад вже позбулися судді Суворовського райсуду Одеси Іван Шепітко та Баришівського райсуду Київської області Олена Литвиненко.

Яким буде рішення Вищої ради правосуддя цього разу? Та чи дотримуватиметься ВРП такої ж принципової позиції й щодо столичних суддів «елітних» господарських судів та, зокрема, голови Північного апеляційного господарського суду Олега Хрипуна?

Про це ми дізнаємося вже скоро та повідомимо вам у наступних наших розслідуваннях.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини