Covid в Україні: за добу вже 3332 нових хворих та 97 смертей

Протягом минулої доби від ускладнень коронавірусної хвороби померло 97 осіб. Усього за час пандемії Covid забрав життя понад 54,4 тисячі українців.

korona
Covid в Україні: за добу вже 97 смертей Фото: pixabay/trank

За добу 13 вересня в Україні виявили 1332 нових хворих на Covid-19, з них 364 дитини. До лікарні із ускладненнями хвороби потрапило 718 осіб.

Найбільше нових хворих, як і раніше, у столиці (412), на другому місці — Харківська область (260), на третьому — Львівська (241). Далі йдуть Одеська (232) та Луганська (214) області.

Найменше нових хворих на Кіровоградщині (14).

Про це повідомляє «СтопКор» із посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Розподіл нових випадків COVID-19 в областях України: 

Усього за час пандемії коронавірусною інфекцією перехворіли понад 2,3 млн українців.

Нові карантинні обмеження в Україні: 

  • COVID-сертифікат матиме дві опції (жовту або зелену відмітку) та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий жовтий сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а зелений — про повний курс.
  •  У разі запровадження жовтого рівня епідемічної небезпеки спрощено вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менш як 80% працівників з «жовтими» чи «зеленими» COVID-сертифікатами. Водночас обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть «жовтий» чи «зелений» COVID-сертифікат.
  • У разі запровадження червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть, лише якщо 100% працівників мають «зелений» COVID-сертифікат. Чинні обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності«зеленого» COVID-сертифікату.
  • За умови наявності в особи, що перетинає кордон України, «жовтого» чи «зеленого» сертифіката про вакцинацію або одужання від COVID-19, вона може не проходити самоізоляцію.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, в Україні найменший відсоток вакцинованих серед осіб старше 80 років.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини