COVID-19: в одеській лікарні тіла мертвих лежать з живими

02.12.2020 19:32

Журналісти від місцевих волонтерів дізналися про критичну ситуацію з хворими на COVID-19 в одеській лікарні №5. Подвір'я лікарні постійно заповнене чергами "швидких". Туди привозять хворих на коронавірус. Проте, за словами волонтерів, медики не справляються з виниклим навантаженням. Через що пацієнти з ускладненнями помирають просто в палатах від нестачі кисню, а тіла померлих можуть по кілька годин лежати поряд з живими. Про це пише "ТСН", передає "УНІАН".

Trup cholovika
Фото: Телеграф

Тамтешні мешканці виклали фото з загиблими у соціальну мережу, спровокувавши скандал. Свідки зафіксували мертвих як у палатах, так й у коридорах.

Інформацію з неякісною госпіталізацією журналістам підтвердив киянин Іван Кудрянський, який був змушений відправляти на лікування у медзаклад своїх батьків.

Волонтери ж додали, що пробували допомогти лікарні з киснем.

"Вони задихаються там, там не вистачає кисню, ми привозимо вже в стаціонар кисень. Я вчора пробивалася туди, я спокійна людина, але я кричала так, що думала, що у мене інсульт буде, щоб мене запустили в стаціонар, щоб я під'єднала пацієнтів до кисню, якого там не вистачає. Там вмирають люди", - каже керівник благодійного фонду "Корпорація Монстрів" Катерина Ножевнікова.

У лікарні відповідають, що відкрилися як сортувальний медзаклад лише тиждень тому і вже вщент наповнені інфікованими. Мертвих не можуть забирати вчасно через брак персоналу.

"Навантаження божевільне, є такі випадки, коли вмирають кілька пацієнтів, тому не завжди встигаємо це вчасно зробити, але вже робота налагоджується і додаємо ми людей, додаємо ми персонал", – пояснила заступниця директора з медичних питань Людмила Бірюкова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці заявили про нульову ефективність карантину вихідного дня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X