COVID-19: в Англії посилили локдаун

Уряд Великої Британії помістив ще більше районів країни під найбільш суворі обмеження через поширення високоінфекційного варіанту COVID-19. Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що Мідлендс, північний схід, частина північного заходу і південного заходу будуть переведені на найвищий рівень обмежень з 00.01 четверга. На цьому рівні закриті готельні заклади та другорядні магазини. Також заборонені зустрічі між представниками різних домогосподарств, Про це повідомляє "Reuters", передає "UA.NEWS".

London
Фото: REUTERS

"NHS (служба охорони здоров'я) перебуває під дуже суттєвим тиском; зараз у лікарнях з коронавірусом перебувають понад 21 тисяча осіб. На жаль, цей новий варіант тепер поширюється здебільшого в Англії, і випадки швидко подвоюються. Тому слід застосувати четвертий рівень до більш широкої території", – зазначив Хенкок.

Міністр сказав, що з четверга три чверті населення Англії будуть перебувати під дією найсуворіших обмежень.

Нагадаємо, за рік з початку пандемії, коронавірус мутував у 7 різних штамів. Наразі з усіма ними можна боротися за допомогою вакцини.

З 16 грудня Велика Британія посилила максимальні карантинні заходи в Лондоні і ще кількох регіонах, де було виявлено новий, більш заразний штам COVID-19.

Прем`єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що виявлений в країні новий генетичний вид коронавіруса, може бути заразним на 70%. А міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Хенкок зазначив, що ситуація з новим штамом коронавіруса "вийшла з-під контролю" влади – мутований вірус поширюється дуже швидко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що найближчим часом в країні почнеться програма масштабної вакцинації населення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини