COVID-19: у Києві закликають владу скасувати громадський транспорт

Мешканці столиці вимагають в мера Києва Віталя Кличка заборонити громадський транспорт в місті, адже саме він є "інкубатором" COVID-19, який так злісно атакує центр України.

Avtobus Kiev
Фото: 24 Канал

Відповідна петиція з цим з'явилася на сайті Київської міської ради, передає "Znaj.ua".

"Саме маршрутки стають відвертим "розсадником" Сovid-19. І відчутне збільшення випадків зараження у Києві протягом останніх двох тижнів – прямий доказ цього… В маршрутці достатньо одного носія, щоб заразилися десятки осіб, і ситуація стала некерованою. А далі – новий спалах, переповнені лікарні, численні жертви, жорсткий карантин і значні економічні втрати, і для людей, і для міста, і для країни, адже це столиця", - йдеться в петиції.

А відтак, авторка петиції вимагає Кличко повністю заборонити маршрутки в столиці та збільшити кількість муніципального громадського транспорту:

"Ми вимагаємо: заборонити маршрутки в якості громадського транспорту Києва; збільшити кількість рухомого складу муніципального громадського транспорту; Надавати можливість відстежувати реальний рух громадського транспорту для того, щоб кияни могли планувати свої поїздки".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини