COVID-19: у центрі Києва з‘явилися споруди, схожі на нью-йоркські мобільні морги (фото)

21.04.2020 21:20

У центрі столиці на прилеглій до китайського консульства території з’явилися білі споруди, схожі на мобільні морги, які були встановлені у Нью-Йорку у зв‘язку з високою смертністю від коронавірусної хвороби.

Мобільні морги у Нью-Йорку та білі бокси в Києві Ілюстрація: СтопКор

Про це «СтопКору» розповіли місцеві жителі.

Згодом виявилося, що це не рефрижератори для трупів, а гаражі, які встановити на місці, де раніше була парковка. Активісти громадської організації попрямували туди, щоб з‘ясувати подробиці.

«Ми дійсно виявили там білі бокси, які нагадали нью-йоркські мобільні морги. На щастя, це не так, і в Україні ситуація з COVID-19 значно краща. Щоправда, нам вдалося з‘ясувати, що ці споруди стоять тут із порушеннями. Зокрема, депутати КМДА нас запевнили, що «Київблагоустрій» дозволів на їх зведення не давав. Гаражі самовільно були встановлені та обнесені парканом», — розповів Антон Клітний.

Зазначимо, мережею ширяться фейки про те, що коронавірус – це нібито біологічна зброя, штучно створена в лабораторних умовах. Залишається лише сподіватися, що фейки залишаться фейками, а дивні білі бокси, які з‘явилися поблизу китайського консульства незадовго до пандемії – насправді не таємні лабораторії, а всього лише незаконні гаражі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини