COVID-19: на Тернопільщині планують посилити карантин

Влада Тернополя планує посилити карантин на усіх підприємств, установах, організаціях та закладах громадського харчування.

Karantyn
Фото: УП

Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Мною було зроблено подання на розгляд техногенної комісії щодо продовження тих заходів, які були уведені раніше і доведено контролюючим службам Держпродспоживслужбі, Держпраці щодо здійснення більшої кількості моніторингових візитів у заклади громадського харчування щодо дотримання вимог адаптивного карантину. Ми на техногенній комісії озвучували критерії, які доведені нам Кабміном, у нас за показниками проведення кількості тестувань і показником реєстрації первинних випадків область відповідає доведеним критеріям, ми їх не перевищуємо. Але от за показником динаміки зростання інфікування відмічається значне зростання", - говорить головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук. Саме вона порекомендувала посилити контроль.

На Тернопільщині динаміка зростання захворюваності перевищує допустимі норми. Тому у місті введуть більш жорсткий карантин, за порушення якого будуть карати, передає "biznesoblast.com".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини