COVID-19: Бразилія обігнала Росію за кількістю заражень коронавірусом

23.05.2020 12:03

Бразилія обігнала Росію і тепер посідає друге місце в світі за показником інфікувань COVID-19.

У Бразилії у п'ятницю, 22 травня, офіційна кількість інфікованих коронавірусом, що викликає захворювання COVID-19, збільшилася до 330 890 осіб. Таким чином Бразилія обігнала Росію (326 488 зареєстрованих інфекцій) і вийшла на друге місце у світі серед країн за кількістю заражень. Про це свідчать дані міністерства охорони здоров'я Бразилії, передає "Deutsche Welle" посилаючись на інформагенцію "AFP".

За останню добу в Бразилії зафіксували 20 803 заражень, а кількість померлих перевищила тисячу людей. Це вже втретє за останні чотири дні, коли кількість жертв COVID-19 у Бразилії перевищує тисячу. Всього в країні офіційно зареєстровано 21 048 смертей через ускладнення, викликані коронавірусом.

Нагадаємо, що президент Бразилії Жаїр Болсонару раніше порівнював новий коронавірус із "маленьким грипом" і засуджував "істерику" навколо нього.

На першому місці за кількістю заражень у світі перебувають США, де офіційно налічується більше 1,6 мільйона інфікувань та 95921 жертва, свідчать дані Університету імені Джонса Хопкінса.

Тим часом, у Китаї повідомили, що вперше з початку пандемії у країні не зафіксували жодного випадку інфікування COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини