CNN: Поблизу Мінська будують ймовірний табір для політв’язнів

Поблизу селища Новоколосово, що розташоване поруч з Мінськом, будують ймовірний табір для політв’язнів. Уряд Білорусі, зі свого боку, жодним чином не прокоментував запит "CNN" стосовно даної інформації.

Bilorus
Фото: picture alliance/Sputnik/E

Згідно з опублікованою супутниковою фотографією та відеороликом, неподалік від Новоколосово розташований ймовірний табір для політичних в’язнів. Площа території становить близько 80 га. По периметру збудований паркан під напругою, а на території знаходяться бараки з ґратами й сітловідбивальним склом на вікнах, передає "РБК-Україна" з посиланням на "CNN".

Уряд Білорусі проігнорував прохання "CNN" прокоментувати дану інформацію. Телеканалу не дозволили пройти на територію, втім ознак перебування ув'язнених на території ймовірного табору - немає. Західна розвідка переконана у тому, що об’єкт можуть використовувати, як табір для політичних ув’язнених, однак прямих доказів стосовно цього також немає.

Військова охорона, яка розташована по периметру території забороняє місцевим жителям наближатися до об'єкта, однак очевидці стверджують, що бачили військові патрулі, які перебували там.

Нагадаємо, нещодавно самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз в Білорусі не обговорювалося, але якщо буде необхідність, то це зроблять негайно.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Росії хочуть заарештувати ексрадника Азарова за шахрайство.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини