Чиновники і політики в Борисполі підтримали петицію проти подорожчання електрики, – активіст

16.01.2021 16:49

16 січня в Борисполі на Київщині міський відокремлений підрозділ «Стоп корупції» взяв участь в акції на підтримку «Тарифного майдану». Також активісти агітували підтримати електронну петицію про недопущення зростання ціни на електрику. Про це повідомив голова  Бориспільського відокремленого підрозділу організації Богдан Тищенко.

Бориспільські активісти встановили намет у центрі міста. Фото: СтопКор

«Тарифний протест був нечисленний – через сильні морози і заборону на проведення публічних заходів. У ньому, разом з активістами і жителями міста, взяли участь і місцеві політики та чиновники», - зазначив Тищенко.

Правозахисники «Стоп корупції» організували громадську приймальню з наметом біля мерії Борисполя. Вони роздавали листівки і закликали жителів міста підтримати петицію на сайті Президента України щодо заборони підвищуватм тарифи на електрику, а також за затвердження пільгових тарифів для пенсіонерів та малозабезпечених. Окрім пересічних перехожих, до підтримки петиції долучились і політики, а також чиновники мерії.

«Секретар міської ради Байчас, заступник міського голови Годунок, народний депутат України Скороход, а також голова регіонального офісу політичної партії «Батьківщина» Сидоренко підтримали електронну петицію. Вони це заявили представникам організації», - розповідає Богдан Тищенко.

Політики і чиновники підтримали петицію проти подорожчання електрики. Фото: СтопКор

Таку акцію бориспільські стопкорівці проводять третій день.  На листівках, що роздають активісти, міститься інформація щодо електронної петиції.

«28 грудня 2020 року Кабмін прийняв рішення про підвищення вартості електроенергії до 1,68 грн за кВт/год. 

Електронна петиція на сайті Президента України від 30 грудня 2020-го створена з метою «заборонити підвищення цін на електроенергію для населення, здійснювати пільгове нарахування оплати пенсіонерам і людям із сімей, дохід яких після справляння податків не перевищує 5 тисяч гривень на людину, встановити диференційовану оплату, припинити геноцид нації» набрала майже 24 тис. підписів з необхідних 25 тис.», - зазначено в агітаційній листівці «Стоп корупції».

Також листівка містить QR-код з посиланням на петицію і детальні інструкції, як поставити підпис під петицією.

Фото: СтопКор

Бориспільські активісти також планують організувати флешмоб у соціальних мережах для підтримки вказаної електронної петиції.

Зазначимо, правозахисники «Стоп корупції» з різних куточків України повідомляють подробиці акції «Тарифний майдан» у своєму регіоні, а також беруть участь у мирних протестах проти підвищення вартості комунальних послуг.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини