Чиновник з Овруча витрачає усю зарплату на проживання в “Голубих озерах” (відео)

27.02.2020 13:33

Голова Овруцької РДА Ярослав Чепурко проживає на базі відпочинку "Голубе озеро". За словами адміністратора, середня вартість оренди житла там становить 1000 гривень на добу. Водночас заробітна плата чиновника – 12 тисяч. Про це стало відомо активістам ГО "Стоп корупції", які зараз перебувають у місті та саме поспілкувались із паном Ярославом.

Відповідне відео оприлюднили на сторінці "Стоп корупції" у Facebook.

За словами голови правління організації Ігоря Бондарчука, Чепурко назвати ціну проживання не захотів.

"Ми зайшли до нього в кабінет з рядом запитань, пов’язаних із децентралізацією, місцевим заповідником та вирубкою тополь. Заодно запитали, де він раніше працював та чим займався (Ярослав Чепурко нещодавно обійняв посаду очільника РДА – ред.). З’ясували, що мешкає в Овручі на базі відпочинку "Голубе озеро". Там він орендує (бо сам з Рівненщини) будинок чи кімнату. Скільки це коштує – не сказав. Ми звертались до адміністратора і дізнались, що в середньому вартість доби становить 1000 грн. Якщо порахувати – це 21 тисяча на місяць (лише робочі дні). А 12 у нього зарплата", – розповів він.

База "Голубе озеро" Фото: inventure.com.ua

При цьому правозахисник зазначив, що Чепурко розповів і про свій бізнес, яким займався раніше. За словами Бондарчука, посадовець був "м’ясником" – займався постачанням, а потім"із м’ясників став головою РДА".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини