Чиновниця «Укрзалізниці» Білинська хоче «пустити з молотка» гектари земель у центрі міст-мільйонників, – працівники

11.06.2020 13:57

Вісім клінічних лікарень, які підпорядковані «Укрзалізниці» та в яких обслуговуються залізничники, можуть навмисне збанкрутувати та продати. Усі вони розташовані у центральних частинах найбільших міст України. Таке припущення висловила працівниця Одеської лікарні Тетяна Глушко 10 червня під час пресконференції у пресцентрі «Стоп корупції».

Фото: СтопКор

За її словами, це може статись з подачі в.о. директора філії «Центр охорони здоров'я» АТ «Укрзалізниця» Наталії Білинської, проти якої раніше виходили протестувати медичні працівники УЗ.

«Білинська нас запевняє, що прийде інвестор, який вкладатиметься в лікарні. Проте хто інвестуватиме просто так? Не отримавши прибутку упродовж терміну від місяця і до року, все піде «з молотка». Усього є 8 лікарень в найбільших містах України — у Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі. Упродовж року вони сукупно справляються з двома мільйонами відвідувань. Хто обслуговуватиме людей? Лікарні справляються зі своїми задачами. Можливо, інвестор хоче отримати преференції на високоякісну дорогу землю у центрах міст. Яка мета приходу Бєлінської на посаду? Вона має великі суми на рахунках та була власницею страхової компанії», ― наголосила Глушко.

Фото: Наталія Білинська/Facebook

За її словами, доходи, завдяки яким виживали лікарні останні 5 років, частково надходили від застрахованих осіб. Глушко запідозрила Білинську у потенційному лобіюванні інтересів уже інших, нових страхових компаній.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини