Чи варто вкладати гроші в Bitcoin Cash 

25.03.2021 09:45

На тлі зростання ринку криптовалют багато людей зацікавились питанням “куди краще вкладати гроші?”. Люди вибирають між Bitcoin, Ethereum, але є також Bitcoin Cash. Чи варто вкладати в нього свої гроші? 

bitcoin
Фото: Reuters

Конфліктні хардфорки, що призводять до поділу мережі і розколу суспільства на два табори, - велика проблема, впевнений прихильник Bitcoin Cash Роджер Вер. В інтерв'ю CoinDesk він підкреслив, що якби PayPal дізналася про розбіжності всередині проєкту, можливо, взагалі не стала б додавати Bitcoin Cash (крім BCH, американські користувачі платіжної системи можуть купувати, продавати і зберігати Bitcoin, Ethereum і Litecoin).

Сам Bitcoin Cash з'явився в результаті хардфорка біткоїни. Частина розробників наполягала на збільшенні розміру блоків в блокчейні першої криптовалюта. Вони вважали, що творець активу Сатоши Накамото мав на увазі в першу чергу недорогі однорангові транзакції як основну цінність нової технології.

Тепер в мережі BCH поновлення проходять кожні півроку. Коли спільнота не може прийти до консенсусу, ланцюг розділяється. Наприклад, так сталося в 2018 році, в результаті листопадового хардфорка з'явилася криптовалюта Bitcoin SV (Satoshi Vision). У 2020 році з'явилася монета Bitcoin Cash Node (BCHN), яка стала головною після поновлення і отримала тікер BCH.

Такі події негативно відбиваються на вартості криптовалюта. У грудні 2017 року вона досягала історичного максимуму вартості в $ 4 тис. Тоді ж біткоїни торгувався на рівні в $ 20 тис. Однак з тих пір ціна BTC практично відіграла падіння, в листопаді поточного року досягаючи $ 16,5 тис., Тоді як BCH як і раніше торгується на 94% нижче рекордної позначки.

Проєкт поки знаходиться в дуже нестабільному положенні, а товариство має серйозні розбіжності щодо його подальшого розвитку, підкреслила офіційний представник біржі криптовалюта Garantex Тетяна Максименко. Вона додала, що сумнівається в перспективах всіх ФОРКОМ біткоїни.

«Жоден з них не добився і дещиці того, чого домігся біткоїни за 12 років існування. Навіщо потрібен Bitcoin Cash, якщо є біткоїни? Краще створювати щось кардинально нове, ніж намагатися зробити покращений варіант біткоїни. Вкладатися в Bitcoin Cash, на мій погляд, не варто і до нинішнього ФОРКОМ. З самого початку там було сильно вплив лідерів думок - того ж Роджера Віра, що на децентралізації завжди позначається не в кращу сторону. Якщо хочеться купити біткоїни, то краще їх і купувати, а не видозмінені копії », - порадила Максименко.

З нею погодився CEO Cryptorg.Exchange Андрій Подолян. На його думку, зараз це далеко не найцікавіша монета на ринку. Експерт підкреслив, що головне в багатьох кріптомонетах - це ком'юніті. Якщо спільнота не буде підтримувати монету, то ніякі найпередовіші технології її не врятують. При цьому в товаристві Bitcoin Cash відбуваються постійні розколи, що не кращим чином впливає на її перспективи.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зростає рівень безробіття.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини