Чверть мільйона за відставку: мер Чернівців отримав компенсацію за дострокове звільнення

26.01.2020 13:01

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук отримав грошову компенсацію у розмірі 264 839 гривень за майже рік відставки.

У декларації Каспрук вказав, що отримав компенсацію середнього заробітку за рішенням суду та повідомив про отриману зарплату від виконавчого комітету Чернівецької міськради в розмірі 39 500 грн.

Також Каспрук повідомив про отримання компенсації за рішенням суду на своїй прес-конференції 22 січня.

"До речі, отримав компенсацію за рішенням суду за 9 місяців вимушеного прогулу. На жаль, більша частина суми була витрачена на судові витрати. Тепер будуть ще судові витрати – тому що треба буде їхати в Київ на засідання Касаційного суду" - заявив Каспрук, передає УП.

На сесії 26 липня 2018 року Чернівецька міська рада проголосувала за дострокову відставку мера Олексія Каспрука.

У квітні 2019 року Чернівецький окружний адмінсуд визнав незаконною відставку Каспрука, після чого посадовець був відновлений на посаді.

Каспрук подав апеляційну заяву не це рішення, оскільки не погодився із твердженням в судовому рішенні про те, що секретар Чернівецької міської ради Василь Продан не мав конфлікту інтересів під час голосування за відставку Каспрука.

Також апеляційну скаргу подав Продан, в якій просив скасувати рішення Чернівецького окружного адмінсуду про відновлення Каспрука на посаді мера.

У листопаді 2019 року Сьомий адміністративний апеляційний суд м.Вінниця залишив без змін рішення суду першої інстанції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X