Чужий серед своїх: хто гальмує справу про побиття СБУ-шника у Кропивницькому

15.08.2019 10:00

Чи справді в Управлінні СБУ Кіровоградщини намагаються «зам’яти» справу про побиття спецслужбовця кримінальним угрупуванням? Довіра до СБУ у Кропивницькому наразі дуже низька. Тож і побоювання щодо втручання вищих чинів у розслідування цього провадження не безпідставні, зазначає з місця подій журналіст «СтопКору» Марія Гураль.

Проте, звісно, в самому управлінні все заперечують: «Досудове слідство проводить Національна поліція. Ми не втручаємось взагалі», – зазначила голова прес-служби Управління СБУ в Кіровоградській області Марина Яковенко.

Наразі в поліції підтверджують слова речниці.

«Поки що слідчий не відчував і не було тиску, просто ми повинні мати принципову позицію щодо доведення справи до логічного завершення», – запевняє заступник начальника ГУНП у Кіровоградській області Валентин Кожухівський.

Як стверджують експерти, подібні напади не рідкість, та лише одиниці з них розголошуються в маси. Ситуація в Кіровоградській області лише одна з багатьох.

Кадри побиття Ігоря Зайцева (скріншот)

«Цей регіон ніколи не славився чистотою моралі в останні роки. Люди недарма звинувачували їх в корупції, кришуванні і називали всіх правоохоронців «ментами поганими». Не вірили їм, тобто всім підряд, усім службам – прокуратурі, СБУ, МВС», – розповідає екс-голова ГУБОЗ України Валерій Кур.

Тож «СтопКор» і надалі стежитиме за ходом розслідування і повідомлятиме, як розвиватиметься розслідування й надалі та чи відкриється вся правда про події того вечора.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X