Чубаров заявив, що бойові кораблі ВМС України повернуться у бухти Севастополя

05.07.2020 15:19

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров впевнений, що бойові кораблі ВМС України знову пришвартуються у бухтах Севастополя і на інших базах звільненого від окупантів Криму.

Chubarov
Фото: delo.ua

Про це він написав у Facebook в День ВМС України, передає "Цензор.НЕТ".

За словами Чубарова, під час формування Військово-морських сил України в січні-квітні 1992 року Меджліс встановив тісний зв'язок із Міноборони і всіляко підтримував створення ВМС.

"Військова агресія Росії у лютому-березні 2014 року завдала тяжкого удару по ВМС України, які втратили переважну частину кораблів та особового складу, з якого тільки третина військовослужбовців залишилася служити Україні", - зазначив Чубаров.

Глава Меджлісу вірить, що українські кораблі повернуться до Криму.

"Впевнені, що нинішній особовий склад ВМС України примножить морську славу України і знову стане своїми бойовими кораблями в бухтах Севастополя і біля причалів інших баз звільненого від російських окупантів Криму", - написав він.

"З нагоди свята висловлюємо щирі вітання українським морякам, бажаємо незламної сили духу в захисті морських кордонів України та відновленні її територіальної цілісності!" - зауважив Чубаров.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X