Чорновіл-молодший підтвердив, що його батька могли вбити ударами кастетів

Нардепа і лідера Народного руху В’ячеслава Чорновола, який, офіційно, загинув у 1999 році внаслідок ДТП, насправді було вбито. Син покійного - Тарас Чорновіл підтвердив інформацію ексзаступника генерального прокурора Микола Голомша про те, що його батька могли вбити ударами кастетів по голові.

Chornovil
Депутат Верховної Ради і лідер Народного руху В’ячеслав Чорновіл Фото з відкритих джерел

За словами ексзаступника генпрокурора, який займався цією справою, Чорновола вбили чотирма ударами кастету у потиличну частину голови. Повідомив він у вівторок, 14 вересня, в ефірі "4 каналу".

"Таким же кастетом було добито водія. Безумовно, що не ДТП. Було встановлено відключення подушок безпеки, підробка огляду місця події, було встановлено вбивство на Волині головного свідка. Коли ми відкопали труп (Чорновола), там були важкі метали у кістках. І ми розкрутили експерта, який сказав, що він не проводив розтин тіла Чорновола", — повідомив Голомша.

Тарас Чорновіл також підкреслив, що це було відомо ще 20 років тому.

"Усі чомусь вирішили, що це нова інформація. Але їй вже близько 20 років, це стара інформація, про яку було тисячі інтерв'ю, тисячі коментарів, про це на всіх телеканалах були сотні матеріалів", - зазначив Тарас, передає "Суспільне".

Він зазначив, що ця інформація була отримана в результаті експертизи фотографій.

"Припущення було під час однієї з експертиз, яка працювала з матеріалами попередніх експертиз, тобто це не була ексгумація, це не було дослідження тіла В'ячеслава Чорновола, а були дослідження фотографій, які були зроблені при першій експертизі", - пояснив він.

Син Чорновола також підкреслив, що тоді один з експертів звернув увагу на те, що сліди на черепі загиблого, на його думку, не можна було пояснити аварією.

"Він вважав, що вони нагадують, за його даними, на те, що по голові вдарили кастетом. Дійсно, такі удари не характерні аварії, але слідство жодної відповіді на його заяви, його особливу думку, не дало. У нас немає просто відповіді на питання звідки з'явилися саме такі ушкодження про які говорив сам Голомша і той експерт", - підсумував Тарас.

Нагадаємо, В’ячеслав Чорновіл загинув 25 березня 1999 року за нез’ясованих обставин після автокатастрофи під Борисполем. Чимала частина суспільства переконана, що насправді це було політичне вбивство. На його сина політика вбивство замовив тодішній президент України Леонід Кучма.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини